Віце-президент Пенс закликав союзників США ізолювати Північну Корею

  США прихильні до того, щоб Корейський півострів був безядерним
  Віце-президент США Майк Пенс закликав до скоординованого дипломатичного і економічного тиску на Північну Корею, аби змусити її згорнути свою ядерну програму. Пенс говорив про це у Токіо 18 квітня через два дні після того, як невдалий запуск ракети Північною Кореєю викликав загальне занепокоєння з приводу ядерних амбіцій
  • 19 Квiтня, 10:49
  • Розсилка

  США прихильні до того, щоб Корейський півострів був безядерним

  Віце-президент США Майк Пенс закликав до скоординованого дипломатичного і економічного тиску на Північну Корею, аби змусити її згорнути свою ядерну програму.

  Пенс говорив про це у Токіо 18 квітня через два дні після того, як невдалий запуск ракети Північною Кореєю викликав загальне занепокоєння з приводу ядерних амбіцій Пхеньяна.

  Після зустрічі з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе Пенс сказав, що запевнив Японію у прихильності США до того, щоб Корейський півострів був безядерним. 

  Нагадаємо, Японія розглядає можливість розгортання сил самооборони у тому разі, якщо ракета Північної Кореї потрапить до територіальних вод держави.

  В уряді пояснили, що, відповідно до японського законодавства, можуть використовувати війська для самооборони за кордоном. При цьому визначено три рівня ступеню загрози, зокрема, прогнозування збройної загрози, ситуація очевидної небезпеки збройного нападу і безпосереднє військове протистояння.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ