рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Безсмертя Івасюка

  • Ірина Фаріон

   Український мовознавець

  • Розсилка
  Безсмертя Івасюка

  Ось вона кощієва голочка нашої сили: національна самобутність

  24 квітня, 1979 року, приблизно о 13.00 Він востаннє повернувся додому у Львові, взяв якісь ноти - і більше не прийшов...

  18 травня його тіло знайшли закатованим у Брюховицькому лісі, що біля Львова. Впізнати його практично було неможливо: обличчя знівечене, без очей, поламані пальці, все тіло у синцях. Так катували Українську ПІСНЮ, бо вона наша тожсамість!. В.о. Генпрокурора Олег Махніцький відновив кримінальне провадження у справі вбивства Володимира Івасюка у червні 2014 року. Відтак прокурор Львівської области Р. Федак 2015 року заявив, що слідчі дії прокуратури довели: Івасюка вбили співробітники КДБ. Прізвищ не названо досі.

  На запитання пана М. Голомші, заступника Генпрокурора О. Махніцького, для чого було вбивати композитора, представник спецслужб відповів:«Да ви что! Ето же харизма и влияние. Он же не писал песни о Ленине, не воспевал трактора и колхози, он творил настоящую музику и стихи».

  Ось вона кощієва голочка нашої сили: національна самобутність. Коли це усвідомить хоч би 20% населення?  Дивіться більше про цю нашу трагедію, що триває досі через війну з вічним московським ворогом, у студії «Величі особистости».

  Джерело: блог Ірини Фаріон

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Ігор Ніколаєв
  Ігор Ніколаєв

  Російський економіст

  Олег Вергеліс
  Олег Вергеліс

  Театральний критик

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ