Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Євроінтеграція: влада сіла на шпагат

  • Ірина Геращенко

   Народний депутат України, віце-спікер

  • Розсилка
  Євроінтеграція: влада сіла на шпагат

  Ех, влада, влада, таки ти часто на перестраховці і розтяжці: кабы чего не вышло.

  Інститут світовоі політики і, зокрема, Олена Гетманчук, роблять добру справу - по "городам и весям" проводять вуличні євроуніверситети. Виконують, по суті, роботу влади, в нестандартний спосіб агітуючи і інормуючи про ЄС.

  Місцева влада, яка в нас як і центральна, в основному - ПР, замість повного сприяння, за звичкою час від часу робить дрібні капості. До кишенькових комуністів наженуть з палатками, то на заздалегідь узгодженому місці терміново розвернуть конкурс дитячого малюнку і іншої творчості): благо, вчителі завжди під рукою.

  Так трапилося у червні і в Запоріжжі, де в останній день ІСП відмовили в проведенні заходу, бо саме на тій площі несподівано розпочався джазовий фестиваль. Не допомогло навіть те, що на вуличні євроуніверситети приїхав посол ЄС Томбінський. Ех, влада, влада, таки ти часто на перестраховці і розтяжці: кабы чего не вышло.

  Я написала відповідні листи в АП, КМ, МЗС з запитанням - як ця самодіяльність корелюється з курсом на євроінтеграцію? Всі переправили на місцеву владу, мовляв, це вони самі. І ось, нарешті, відгукнувся запорізький міський голова.

  З його листа виходить, що в Запоріжжі якось погано працює інтернет):, всі листи чи то недоходили, чи то переходили): А в принципі, він тільки ЗА і чекає євроініверситети в Запоріжжі. То що, Оленка, збираєтеся? Але перед тим ще -12 вересня Миколаїв, 26 - Черкаси. Хочу доєднатися до європропагандистів): сподіваюся, все пройде добре.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Аркадій Бабченко
  Аркадій Бабченко

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ