Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  РПЦ не соромиться використовувати українських дітей для пропаганди

  • Олексій Голобуцький

   Заступник директора Агентства моделювання ситуацій

  • Розсилка
  РПЦ не соромиться використовувати українських дітей для пропаганди

  Наприкінці п'ятого року війни українські дітки розважають руссо-попа танцями й піснями

  Маємо черговий скандал з безпекою українських дітей: минулого разу ціла Україна кипіла через школярів, котрих потягли в «освітню екскурсію» до країни-агресора, цим разом маємо вже «українських дітей-паломників».

  «Интерфакс» повідомляє, що Кірілл 7 листопада «зустрівся з українськими дітьми, котрі здійснюють паломницьку поїздку по Росії. Під час спілкування з головою російської церкви юні українці вручили тому в подарунок коровай, а також виконали народні танці і пісні».

  Вдумайтесь: наприкінці п'ятого року війни українські дітки розважають руссо-попа танцями й піснями - того самого попа, котрий благословляє вбивство їхніх батьків!  Це обурливо й бридко, просто недопустимо - тим більше, якщо взяти до уваги безпековий аспект. Хто випустив цих дітей через кордон до агресора? Хто відповідає за їхні життя і здоров'я, за те, щоб вони не потрапили в заручники? Хто підписав дозвільні документи, хто нестиме відповідальність за таку... це навіть не халатність, це відвертий саботаж і робота на ворога під час військових дій.

  В ситуацію явно має втрутитись не тільки громадськість і ЗМІ.

  Навіть якщо це діти з окупованих територій - це привід для скарг до міжнародних структур. Використовувати у війні, навіть ідеологічній, дітей - це край цинізму і має жорстоко каратись.

  Те, що під час зустрічі з цими дітьми Кірілл переконував їх, що Українська церква - це «підступи диявола», тільки додає скандалу градусів: «...Я знаю, що дуже непросто сьогодні: ворог роду людського ополчається на єдність нашої Церкви». Хоча якщо вже кому й намірювати роги й копита, то це самому обвішаному хрестами фсб-шнику в сукні.

  Джерело: блог Олексія Голобуцького

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Ярослав Коцюба
  Ярослав Коцюба

  Експерт-релігієзнавець

  Сергій Тихий
  Сергій Тихий

  Журналіст

  Дмитро Корнійчук
  Дмитро Корнійчук

  Президент Центру інноваційного консалтингу «КДА»

  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ