Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українська влада дозволила сепаратистам відкрити другий фронт на Закарпатті

  • Олег Тягнибок

   Голова політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Свобода»

  • Розсилка
  Скрін-шот з відео - Українська влада дозволила сепаратистам відкрити другий фронт на Закарпатті
  Скрін-шот з відео

  Московія так само роздавала паспорти, промивала українцям мізки та спонукала до всіляких «присягань-родичань» із «братнім» народом

  Cитуація на Закарпатті відверто шокує. Своїм недолугим управлінням влада олігархів зуміла не тільки довести країну до тотального зубожіння, а ще й дозволила сепаратистам відкрити «другий фронт» вже в глибокому тилу.

  У ЗМІ оприлюднено відеозапис «урочистої» видачі угорських паспортів громадянам України в Берегово. На ролику зафіксовано, як з почестями та шампанським українці присягають на вірність Угорщині, обіцяють захищати її та тримати в секреті це «таїнство» перед державними структурами України.

  Це відео справді шокує, бо засвідчує відкрите посягання сусідньої держави на територіальну цілісність України і фактично повторює те, що сталося на Донбасі й в Криму.  Там Московія так само роздавала паспорти, промивала українцям мізки та спонукала до всіляких «присягань-родичань» із «братнім» народом. Усе це відбувалося під носом у місцевих українських спецслужб, які в результаті майже повним складом перейшла на бік ворога і здали йому наші території.  Тут, товариство, зверніть увагу на ще одну важливу деталь: на Луганщині та Донеччині етнічних росіян було 40%, у Криму – всі 65%. До цього ще додайте багаторічно зомбовану та русифіковану частину етнічних українців, які на початку кремлівської агресії вже вважали себе росіянами. А тепер погляньте на Закарпаття: титульна українська нація – 80%! Угорців – щонайбільше 10%!!! То як можна було дозволити жменьці сепаратистів влаштувати шабаш поміж цілого мільйона українців? І відбулося це, знову-таки, під носом в української (?) Служби безпеки.

  Як зараз мала б діяти українська влада? Відповісти оперативно і жорстко. Як зовні, так і всередині. Якщо наша дипломатія таки спроможеться вислати з України угорського консула, як про це боязко натякають у МЗС, - це, звісно, буде правильне рішення. Але в нинішній ситуації його, очевидно, уже недостатньо. Влада зобов’язана викликати посла Угорщини, висловити йому протест і припинити нарешті жалюгідне загравання з сусідами ціною державної цілісності.

  Разом з тим, влада зобов’язана вимагати негайної відставки керівництва Служби безпеки, щонайменше на обласному рівні, і провести службове розслідування.

  Наступне питання – до самих жирафів при владі. Чим ви займалися, коли «Свобода» РОКАМИ вимагала почати реальну боротьбу з сепаратизмом в цьому регіоні?! Де ви були? На Мальдівах та на Сейшелах? Тепер маємо наслідок, бо ж на похилу вербу і кози скачуть.

  Джерело: блог Олега Тягнибока

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ