Мобілізація - геноцид, або Хто має воювати на Донбасі

  Я підтверджую свій намір максимально підтримати ініціативу під умовною назвою "Мобілізація = Геноцид"
  Я підтверджую свій намір максимально підтримати ініціативу під умовною назвою "Мобілізація = Геноцид". Тим цивільним людям, яким прийшли повістки, але які за всіма показниками НЕ ГОТОВІ до професійної війни - раджу об'єднуватися. Також їхнім родичам, матерям та дружинам. А також усім здравомислячим людям, які теж вважають, що не можна
  • Остап Дроздов

   Журналіст

  • 25 Липня, 2014, 14:30
  • Розсилка

  Я підтверджую свій намір максимально підтримати ініціативу під умовною назвою "Мобілізація = Геноцид"

  Я підтверджую свій намір максимально підтримати ініціативу під умовною назвою "Мобілізація = Геноцид". Тим цивільним людям, яким прийшли повістки, але які за всіма показниками НЕ ГОТОВІ до професійної війни - раджу об'єднуватися. Також їхнім родичам, матерям та дружинам. А також усім здравомислячим людям, які теж вважають, що не можна непідготованих людей кидати голіруч проти армії найманців-кілерів, за якими стоїть ядерна держава. Пропоную усім небайдужим людям для початку створити фейсбук-групу, яка згодом повинна перерости в широку громадянську кампанію.

  Дуже важливо, щоб люди, які виступають проти мобілізації цивільного населення, побачили, що їх дуже багато і що вони не одні. Для прикладу: за останню добу я отримав понад 600 приватних повідомлень. Фізично я не можу цим займатися в повну міру. Тому з їх числа я прошу зголоситися того чи тих, хто візьме на себе модерування новоствореної групи та координацію всіх людей, які готові публічно виступити проти кричущої несправедливості. Інакше ваші сини\родичі\чоловіки перетворяться в гарматне м'ясо.

  Заснувавши антимобілізаційний рух, ми повинні на всю країну заявити, що воювати можуть тільки добровольці і тільки професійні силовики. Крапка. Цивільне населення апіорі не може мобілізовуватися - позаяк на Донбасі триває "операція", а не війна. По-друге, допоки сини можновладців не помічені в зоні АТО - доти треба забути про мобілізацію всіх решти. По-третє, мирне населення не може воювати на Донбасі, де мєстноє насєлєніє надає пасивну підтримку "терористам". І головне: часи середньовіччя давно минули, і тепер війною повинні займатися професіонали. У нас є 500 тисяч штатних співробітників силових органів у погонах. Настав їхній час послужити країні.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Павло Фельгенгауер
  Павло Фельгенгауер

  Російський журналіст, незалежний військовий оглядач

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ