Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Пропагандистський фільм на французькому ТБ. Розділимо мухи і котлети

  • Андрій Шкіль

   Народний депутат України 4-6 скликань

  • Розсилка
  Пропагандистський фільм на французькому ТБ. Розділимо мухи і котлети

  Не відреагував одразу на показ стрічки Мореіри на Саnal+.

  Не відреагував одразу на показ стрічки Мореіри на Саnal+. З відстані часу погляд об'єктивніший але більше букв.

  Що є і чого немає

  Є реакція французів, імітація реакції укр.амбасади і мовчання Києва.

  Є чудова реакція французів, у соцмережах, які чітко розбивають насмоктані із пальців висновки журналіста є реакція французької преси. Ліберасьйон і Монд вийшли із нищівними статтями про Мореіру і його ТБтвориво.

  Тому в аналізі треба відділити мух від котлет.

  Мухи

  Посольство продизищало кволо і запізно але Київ і МЗС вперто тримали у роті віддавна набрану воду, враження, вони що там рибок розводять. Жодної відповідної на реакції на фільм не було. Ні не треба було метати ані блискавок, ані бісеру - зреагувати треба було масивом заяв і хочаб якоюсь пресовою конференцією.

  Котлети

  Французи відреагувала належним чином, свобода слова передбачає дискусію а не вимоги заборннити. Дискусія була і переміг здоровий глузд якого явний брак у Морейри і модераторів сайту Сanal+, які нещадно стирали коменти під постом про фільм. Доброю була дискусія під постом Бенуа Віктін, який розмістив у ФБ свою статтю з Le Monde про фільм. Назва каже сама за себе: "Деформуючі окуляри Моріера".

  Градус дискусії підвищив особисто Морієра. Видно було, що чувак окуляри так і не зняв. Доводив надалі що Азов на танках їздив по Києву. Ну, у "деформуючих" окулярах йому видніше. Тут головне, що він був у гнітючій меншості.

  Значення і вплив

  Canal+ є популярною у Франції комерційною платформою із доволі широким спектром тематичних каналів. Дорога платформа мінім.пакет 19.90 на місяць. З огляду на те що вони мені із пропозиції передплати телефонують щомісяця - справи із кількістю глядачів - не найкращі. Я би не переоцінював вплив фільму на Францію. Відсутність реакції офіц. Києва зашкодило значно більше ніж окуляри Мореіри. Ковтнули - значить правда, обтерлися, значить плюнути можна ще...

  Кілька місяців тому тойже Canal+ демонстрував фільм про Путіна - не варто говорити, що попри тиск РФ ніхто його не з показу. Але окрім тиску була подальша реакція. Сильна.

  Україна змовчала.

  P.S. можна тішитися, що фільм зняли лічна для Путіна і вірити що він був його єдиним вдячним глядачем, чи тому, що початок стрічки був не у праймиайм. Можна. Хай цьому тішаться цьому служиві люди.

  PPS ну і експердів ся розвело. Про Францію всьо знаю, бо п'ю вино і Парижі буваю. Воно і зрозуміло з найнятого лімузину, чи посольського авта все видніше краще ніж з метра...

  Источник: Facebook

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Аркадій Бабченко
  Аркадій Бабченко

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ