Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Що у Зеленського спільного зі штанами?

  • Сергій Тихий

   Журналіст

  • Розсилка
  Володимир Зеленський - Що у Зеленського спільного зі штанами?
  Володимир Зеленський

  Треба боятися тих, хто колись обрав Києву Льоню-Космоса з його «молодою командою», для кого вибори, це лотерея «з сюрпризами», квест

  Щось забагато нашого народу цитує у ФБ безумні пропозиції тих, хто відгукнувся на заклик Зеленського «разом написати президентську програму». Так, там рясніє від усіх цих жахів з підсвідомості - «розстріляти», «забрати», «посадити», «знизити», «припинити», ну і конкретніше, наприклад, «підняти пенсії на стільки, щоб на них можна було б їсти, що захочеться»… Так, це безграмотно, тупо і одночасно смішно та страшно, бо доводиться усвідомити, що у тебе є й такі співвітчизники. Але. Не тим, переймаєтесь, друзі! Мабуть, вам не довелося працювати в редакції «паперової» ще газети, а відтак – ви ніколи не читали листи з початком, написаним ніби під копірку: «дорогая редакция»! Тож ви і не знаєте, що на пропозиції Зеленського реагують ті самі (такі самі ) люди, які колись завалювали відділи листів своєю маячнею. Нормальні люди в редакцію не пишуть – переконані старі газетярі.  А тих, хто пише, їх скільки? Працівникам відділів листів здавалося, що дуже багато… А насправді, зовсім ні, нормальних людей, які не пишуть листів незнайомцям, – переважна більшість. Інша річ, що соціальні мережі, що називається, глибоко копнули, піднявши з самого дна, найфантастичніших монстрів підсвідомості. Так, вони більш ніж гидотні, але мені здається, що основна загроза йде від іншого.

  Насправді треба боятися тих, хто колись обрав Києву Льоню-Космоса з його «молодою командою», для кого вибори, це така собі жартівлива лотерея «з сюрпризами», квест. От вони і готові проголосувати саме «за Зеленського». Ні на що не закриваючи очі, а саме тому, що він такий - в політиці ніхто, не знає ані біса, що з тією країною робити, зате «по приколу» пропонує «простим людям» програму разом написати. А те, що він лялька олігарха Бєні, так це ще прикольніше! Ну, типу, а чого ж не спробувати? Не штани ж програю! 

  Факт. Не штани…

  Джерело: Блог Сергія Тихого

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Ярослав Коцюба
  Ярослав Коцюба

  Експерт-релігієзнавець

  Сергій Тихий
  Сергій Тихий

  Журналіст

  Дмитро Корнійчук
  Дмитро Корнійчук

  Президент Центру інноваційного консалтингу «КДА»

  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ