рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Скандал з «плівками Гончарука»: залишилося «послухати» начальника Генштабу та главу СБУ

  • Сергій Тихий

   Журналіст

  • Розсилка
  Скандал з «плівками Гончарука»: залишилося «послухати» начальника Генштабу та главу СБУ

  Україна – цілком у світовому тренді: репутація уже не має жодного значення, все залежить від мистецтва політтехнологів

  Після публікації ще й «плівок Гончарука», першим виникає відчуття, що в українському політикумі жодного живого місця уже не залишилося – всі в лайні. Могло б статися, як у старезному анекдоті, але виходити на сцену у білому фраку просто нема кому. Але то, може, не так вже й страшно, якщо у США, цілком ймовірно, на другий термін буде обрано президентом людину, яка на першому терміні уникнула імпічменту лише завдяки більшості своєї партії у Сенаті. Тож Україна – цілком у світовому тренді: репутація уже не має жодного значення, все залежить від мистецтва політтехнологів. Гірше інше: в ситуації, коли гарантовано «слухають» всіх, люди на високих посадах продовжують «горіти» через свою балаканину, мов, нічні комашки, які летять на світло садового ліхтаря. Некомфортно якось, знаєте, жити в країні, яка управляється такими людьми на всіх рівнях.

  Чи буде відставка Гончарука? Коли так, то для цього ображеному Зе, як мінімум, треба шукати інший привід. Адже людина з голосом, схожим на главу ОП Андрія Богдана, на іншій «плівці» давала телефоном вказівки ймовірному директору ДБР. Вони там на кілька статей КК наговорили (!) – і нічого, а голос прем’єра – ну, видав, оціночне судження щодо некомпетентності президента в питаннях економіки, - тут криміналом і не пахне. До того ж, умовний «прем’єр» те ж саме і про себе сказав – мовляв, профан в економіці, що, погодьтеся, для прем’єра гірше, ніж для президента, який, згідно Конституції, опікується не економікою, а безпекою та міжнародними відносинами.

  …До речі, а ви переконані, що начальника Генштабу у нас теж уже не «послухали»? Ну, це вже не кажучи про про глав СБУ, МВС та Самого...

  Джерело: Блог Сергія Тихого

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ніна Кур'ята
  Ніна Кур'ята

  Журналістка

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Тетяна Деркач
  Тетяна Деркач

  Журналістка

  Олександр Деркач
  Олександр Деркач

  Банкір, бізнесмен

  Сергій Фурса
  Сергій Фурса

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ