Мер Івано-Франківська обурився виступом ексцентричного гурту і доручив освятити після них палац Потоцьких

Мер Івано-Франківська обурився виступом ексцентричного гурту і доручив освятити після них палац Потоцьких
Фото зі сторінки мера Франківська у Facebook

Руслан Марцінків обурився перформансом гурту та доручив освятити місце, де вони виступали

Український гурт «Хамерман знищує віруси» виступив у дворі палацу Потоцьких в Івано-Франківську 14 червня. Музиканти грали на сцені фактично оголеними – прикрили лише статеві органи. Виступ відбувся у рамках фестивалю Porto Franko.

А вже у п'ятницю, на наступний день після виступу, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків обурився перформансом гурту та доручив освятити місце, де вони виступали.

«Після вчорашнього виступу в палаці Потоцького доручив Гайдару освятити місце проведення заходів! Організатори гарантували дотримання моральних норм і християнських цінностей!

Ми, звісно, за проведення заходів, але не таких! Порадьте, як діяти в таких обставинах, зважаючи на звинувачення в політичному переслідуванні організаторів???», – написав Марцінків у Facebook .

На таку заяву мера уже зреагував арт-директор фестивалю Ілля Разумейко (у Facebook - Elias Spricht).

«Нагадаю, що організатором фестивалю PORTO FRANKO є оргкомітет фестивалю, а не фонд Шевченка (він є одним із (найбільшим, але не єдиним) партнерів, разом з облдержадміністрацією та міською радою, австрійським культурним інститутом, литовським посольством, і ще багатьма інституціями).

Тому з  усіх питань програми, заходів, естетики тощо, будь ласка, звертайтеся до оргкомітету фестивалю, він несе за це 100% відповідальність.

У нас на фестивалі все прекрасно і з християнськими цінностями, і з ісламськими, і з буддистськими. А те, шо ми не погодили нашу програму з інквізиторським відділом міської ради — то проблеми комунікації, довго шукали кабінет інквізиції і не знайшли.

Якщо ви хочете цензурувати мистецтво і притягувати митців до відповідальності за те, шо вони роблять на сцені: пропоную Вам направити своїх представників до слєдсвенного комітєту россійської федерації: у них на цій ниві прекрасний досвід, вони з вами поділяться своїми методами».

Прес-секретар фестивалю Porto Franko запевнила журналістів, що офіційна позиція організаторів з'явиться найближчим часом.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: