рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Названо пляжі Одеси, де купатися заборонено

  • Розсилка
  Купатися на пляжі «Аркадія» в Одесі наразі небезпечно - Названо пляжі Одеси, де купатися заборонено
  Купатися на пляжі «Аркадія» в Одесі наразі небезпечно

  Вода не відповідає показникам на п'яти пляжах Одеси

  Санітарно-мікробіологічні показники п'яти одеських пляжів не відповідають нормам. Про це повідомляє Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я.

  Повідомляється, що з 19 по 25 червня на пляжах Одеси та Одеської області (Овідіопольський, Лиманський, Білгород-Дністровський, Кілійський, Татарбунарський райони) було досліджено 93 проби морської води, з них не відповідало нормативним вимогам 13 проб.

  Вода не відповідала показникам на таких пляжах Одеси: 13 станція В. Фонтану, 16 станція В. Фонтану, 10 станція В. Фонтану, «Аркадія», «Дельфін».

  Були досліджені води річки Дунай біля міста Вилкове (Кілійський район). Там взяли дві проби на санітарно-мікробіологічні показники і три проби на санітарно-хімічні показники. Всі проби відповідали нормативним вимогам.

  Нагадаємо, в Одесі через збільшення випадків інфікування Covid-19 посилено карантинні заходи: правоохоронцям доручено перевіряти їх дотримання у громадському транспорті, на пляжах і місцях торгівлі, не допускається стихійна торгівля в рекреаційних зонах. Але ввечері 28 червня в центрі Одеси спостерігався натовп відпочивальників. Усі були без захисних масок. Про дотримання соціальної дистанції на вулицях теж не йшлося.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ