Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На спортбазі Міноборони проходять лижні тренування

  • Розсилка
  На базі «Тисовець» до 23 лютого проходять тренування  - На спортбазі Міноборони проходять лижні тренування
  На базі «Тисовець» до 23 лютого проходять тренування 

  Курсантів вчать стріляти на лижах стоячи та лежачи

  На спортивно-навчальній базі Міністерства оборони України «Тисовець» проходять лижні тренування. Про це повідомляє «Армія FM».

  Так, на базі «Тисовець» до 23 лютого тренуються 20 першокурсників Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

  Повідомляється, що лижна підготовка займає все більше часу в програмі фізичних тренувань курсантів усіх спеціальностей сухопутних військ. Курсантів вчать стріляти на лижах стоячи та лежачи, швидко знімати та вдягати спорядження, регулярно влаштовуються 5-кілометрові змагання.

  Крім того, лижна підготовка є частиною підготовки у країнах НАТО – лижні гірські марші, з ночівлею в горах, влаштовують для спецпризначенців в Швеції, Норвегії.  Такий натівський досвід включений до курсу виживання, який проходять бійці в рамках програми «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U) на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ).

  Іноземні інструктори демонструють та вчать, як діяти в екстремальних ситуаціях – пірнають в льодову ополонку в лижах та з лижними палками, та вибираються звідти.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ