Росія атакувала Дніпро: біля ТРЦ розгорілася пожежа

Росія атакувала Дніпро: біля ТРЦ розгорілася пожежа
Пожежа біля ТРЦ у Дніпрі після атаки окупантів
фото: соціальні мережі

Попередньо, для удару по Дніпро РФ застосувала ракети-дрони «Бандероль»

У ніч на 25 серпня російські окупаційні війська атакували Дніпро безпілотниками. Про це пише «Главком».

Ворожий дрон влучив у парковку поруч із зупинкою громадського транспорту біля торговельно-розважального центру «Караван».

Унаслідок влучання на стоянці спалахнули припарковані легкові автомобілі та вантажівки. Будівля ТРЦ також зазнала ушкоджень. Ймовірно, для удару по місту РФ застосувала ракети-дрони «Бандероль».

На місці події вже працюють екстрені та відповідні профільні служби. Інформація щодо наслідків та постраждалих уточнюється.

Як відомо, у ніч на 4 серпня внаслідок атаки російського дрона в Дніпрі знищено складський комплекс площею 20 тис. кв. м, частину якого орендувала корпорація «Біосфера» – виробник товарів для дому. Про це повідомив засновник компанії Андрій Здесенко.

За словами Здесенка, атака відбулася вночі 4 серпня. Персонал компанії на момент удару перебував в укритті відповідно до внутрішніх протоколів безпеки, тому постраждалих серед працівників немає. Через масштабну пожежу, що виникла після влучання, рятувальники не змогли врятувати будівлю – складський комплекс вигорів повністю.

Нагадаємо, унаслідок атаки російських військ по Дніпру було пошкоджено складський комплекс шоколаду Millennium. Компанія повідомила про значні втрати готової продукції. 

У Millennium зазначили, що внаслідок удару склад зазнав значних пошкоджень. Частина продукції, яку готували до відправлення покупцям і партнерам, була втрачена. Водночас у компанії наголосили, що всі працівники перебувають у безпеці.

До слова, удар по складах у Дніпрі – не перший випадок, коли росіяни цілять по цивільній логістичній та продовольчій інфраструктурі міста. Раніше ворог уже атакував ракетою склад супермаркету АТБ, а зовсім недавно двічі за добу під ударом опинився найбільший склад Rozetka у Броварах.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів