Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Штаб Об’єднаних сил попередив про можливі збої електрики на КПВВ «Майорське»

  • Розсилка
  Пункт пропуску на Донбасі - Штаб Об’єднаних сил попередив про можливі збої електрики на КПВВ «Майорське»
  Пункт пропуску на Донбасі

  Збої з електропостачанням можуть призвести до нестабільної роботи баз даних

  У КПВВ «Майорське» на лінії розмежування у Донецькій області можливі тимчасові відключення електропостачання у зв'язку з проведенням з 10 по 14 грудня з 8.00 до 16.00 відновлювальних робіт на високовольтних лініях.

  Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил

  «З метою стабілізації подачі електроенергії до населених пунктів, які знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування, представниками ДП «Укренерго», з 10.12.2018 р. до 14.12.2018 р. в районі населеного пункту Майорськ Донецької області з боку підконтрольної уряду України території будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи на високовольтних лініях «Вуглегірська ТЕС - Центральна №1» та «Вуглегірська ТЕС - Макіївка». В зв’язку з цим, можливі тимчасові відключення електропостачання, зокрема і в КПВВ «Майорське», - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, збої з електропостачанням можуть призвести до нестабільної роботи відповідних баз даних. Через що можливі технічні збої в роботі КПВВ, ситуативні накопичення осіб і транспортних засобів і, як наслідок, ускладнення переміщення осіб та транспортних засобів в межах дорожнього коридору «Горлівка – Бахмут» у вказані дати з 08.00 до 16.00.

  Командування Об’єднаних сил просить громадян з розумінням поставитись до можливих труднощів та врахувати дану інформацію під час планування поїздок через лінію розмежування.

  Як відомо, пункти пропуску на Донбасі перейшли на зимовий графік роботи.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ