рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Відсьогодні в Україні стартує спецоперація «Мігрант»

  • Розсилка
  <p>Основною метою спецоперації є запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка додержання правил перебування на території України</p> - Відсьогодні в Україні стартує спецоперація «Мігрант»

  Основною метою спецоперації є запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка додержання правил перебування на території України

  До операції «Мігрант» будуть залучені Держприкордонслужба, поліція, СБУ, Державна міграційна служба

  На території України з 1 березня до 31 травня відбудуться цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

  Про це поінформував на брифінгу в «Укрінформі» помічник голови Державної прикордонної служби - прес-секретар ДПСУ Олег Слободян.

  «На виконання доручення МВС у період з 1 березня до 31 травня на території України планується проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю у міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант», до яких будуть залучені Держприкордонслужба, поліція, СБУ, Державна міграційна служба», - сказав Слободян.

  За його словами, основною метою операції є запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

  Слободян підкреслив, що така спецоперація проводиться в Україні не вперше, і вона вже підтвердила свою ефективність. Так, 2018 року в ході проведення відповідних заходів правоохоронцям вдалося суттєво зменшити рівень нелегальної міграції, заявив він.

  Нагадаємо, у 2018 році за результатами співбесід ухвалено рішення про відмову у в’їзді в Україну стосовно 1679 іноземців, про заборону в’їзду - стосовно 1136 іноземців. 


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ