Губернатор Савченко вимагає припинити пов'язувати його зі скандальною однофамільницею

Губернатор Савченко вимагає припинити пов'язувати його зі скандальною однофамільницею
Губернатор Миколаївської області Олексій Савченко

Савченко обіцяє запустити Миколаївський аеропорт найближчим часом

Губернатор Миколаївської області Олексій Савченко засудив спроби певних осіб спекулювати на трагедії, пов'язаній із загибеллю директора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Владислава Волошина. Одним із завдань провокаторів було змістити фокус уваги із затриманої в зв'язку з підготовкою терактів в Києві Надії Савченко на її однофамільця, вважають в Миколаївській обласній адміністрації.

«Загибель Влада - велика втрата для нас, для області, для його рідних. Він дуже багато зробив, і його робота обов’язково продовжиться. Миколаївський аеропорт в найближчі місяці пройде сертифікацію, і ми відновимо авіаційне сполучення, дамо можливість жителям регіону недорого літати по країні, на курорти і в Європу. Все це було б неможливо без активної позиції та участі Владислава Волошина. Я особисто простежу і допоможу сім'ї Влада, щоб у них було все необхідне», - сказав виданню миколаївський губернатор Олексій Савченко.

Нагадаємо, раніше Національна поліція заявила про відсутність підстав вважати, що керівник Миколаївського аеропорту, герой-льотчик Владислав Волошин наклав на себе руки під тиском. До цих висновків в поліції прийшли в результаті досудового слідства, повідомив на брифінгу начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Юрій Мороз.

«Відмити або перевернути ситуацію навколо Надії Савченко не вийде, тим більш, створюючи провокації в ЗМІ навколо мого прізвища. Своїми діями вона кинула тінь на священне звання Героя України. Вона обдурила очікування багатьох громадян України. Ми всі бачили, хто її підтримує і співчуває у Раді і ЗМІ. Це деструктивні сили, які прагнуть дестабілізувати ситуацію в країні. Ми цього не допустимо. Злагода і порядок були і залишаються нашими основними пріоритетами», - заявив губернатор Олексій Савченко.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: