рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вибори-2019: опозиційні кандидати домовилися протидіяти фальсифікаціям

  документ
  • Розсилка
  Кандидати домовилися об’єднати зусилля, щоб зібрати оригінали протоколів з печатками та підписами про підсумки виборів на кожній дільниці - Вибори-2019: опозиційні кандидати домовилися протидіяти фальсифікаціям
  Кандидати домовилися об’єднати зусилля, щоб зібрати оригінали протоколів з печатками та підписами про підсумки виборів на кожній дільниці

  Меморандум підписали Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Віктор Бондар та Олександр Шевченко

  Юлія Тимошенко та інші кандидати в президенти підписали Меморандум за чесні вибори і протидію фальсифікаціям на заклик громадських організацій.

  Це сталося в прямому ефірі програми «Право на владу» на 1+1.


  51716

  Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Віктор Бондар, Олександр Шевченко підписали Меморандум за чесні вибори і протидію фальсифікаціям на заклик громадських організацій

  Свої підписи під документом разом з Юлією Тимошенко поставили учасники програми Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Віктор Бондар, Олександр Шевченко.

  «Це означає, що якщо ми об'єднаємо зусилля, то зможемо зібрати оригінали протоколів з печатками і підписами про підсумки виборів на кожній дільниці. Просто провести такий паралельний підрахунок голосів і спільно не допустити жодної фальсифікації цих протоколів. І тоді фальсифікація не пройде в Україні», - зазначила Юлія Тимошенко.

  Юлія Тимошенко зазначила, що чинний президент свій другий термін сьогодні може тільки купити і сфальсифікувати.

  Кандидат в президенти навела приклади кричущих випадків брудних технологій, які заготовили для людей президент і його штаб.

  Юлія Тимошенко продемонструвала в прямому ефірі пакет документів, які роздаються так званими «волонтерами» Адміністрації президента людям: «Приватне зобов'язання, змушують підписати за 1000 грн, що громадянин України підтримує зусилля Петра Порошенка в розвитку української держави і бажає сприяти подальшій роботі на посаді глави держави. І далі забороняється йому працювати на інших кандидатів».

  Юлія Тимошенко також розповіла про ще одну фальсифікацію - збільшення чинною владою реєстру виборців.

  І найбільш ганебним випадком Юлія Тимошенко назвала те що з ініціативи президента та його штабу був зареєстрований кандидатом у президенти Тимошенко Юрій Володимирович (Тимошенко Ю.В.).

  «Ми жодного разу ніколи не займалися і не будемо займатися такими справами. Ми публічно збираємо ці дані і передаємо в МВС. Ми будемо робити все можливе щоб запобігти фальсифікаціям», - зазначила політик.

  Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що гроші, за які підкуповують виборців, 5 років збирали з країни.

  Юлія Тимошенко показала декларації Петра Порошенка, які свідчать про те, що в той час, коли Україна увійшла в десятку найбідніших країн світу, стан президента за рік (з 2017 до 2018 року) збільшився у 83 рази. І частину статків Порошенко заробив на тому, що давав свої гроші під відсотки Україні під час війни, обурилася Юлія Тимошенко. 

   До вашої уваги:  
  • Детальніше про президентські вибори читайте тут
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ