Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рада відхилила євроінтеграційний законопроект щодо техрегламентів та оцінки відповідності

  • Розсилка
  За проект № 6235 у сесійній залі було тільки 185 голосів нардепів - Рада відхилила євроінтеграційний законопроект щодо техрегламентів та оцінки відповідності
  За проект № 6235 у сесійній залі було тільки 185 голосів нардепів
  Фото: Главком

  За проект № 6235 у сесійній залі було тільки 185 голосів нардепів

  Верховна Рада відхилила євроінтеграційний законопроект щодо технічних регламентів та оцінки відповідності. За проект № 6235 у сесійній залі було тільки 185 голосів нардепів, а для ухвалення рішення треба було принаймні 226 голосів.

  Законопроект мав адаптувати національне законодавство в частині технічних регламентів та оцінки відповідності до законодавства Європейського Союзу, а також узгодити між собою окремі норми деяких законодавчих актів.

  Проект закону передбачає уточнення вимог до інформування споживачів про певні види ризику; уточнення складу правопорушень у сфері стандартизації, метрології та метрологічної діяльності і технічного регулювання; уточнення вимог до національного органу з акредитації тощо.

  Очікувалося, що адаптація технічних регламентів і впровадження європейських стандартів підвищить конкурентоспроможність української продукції і відкриє експортерам нові ринки збуту.

  До слова, сьогодні Верховна Рада України підтримала за основу в першому читанні законопроект №9082 про озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази.

  Джерело: 112 Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ