Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тимошенко назвала три конкретних кроки, що дозволять забезпечити українців житлом

  • Розсилка
  Юлія Тимошенко вважає, що потрібно переглянути фінансово-кредитну політику - Тимошенко назвала три конкретних кроки, що дозволять забезпечити українців житлом
  Юлія Тимошенко вважає, що потрібно переглянути фінансово-кредитну політику

  В Україні потрібно скасувати перший внесок 25-30% вартості житла, запровадити довгострокове іпотечне кредитування та знизити вартість кредиту до 3-4%, - Тимошенко

  Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що нова фінансово-кредитна політика держави  допоможе розв’язати житлову проблему. Про це кандидат на пост президента повідомила під час зустрічі з редакторами та журналістами Львівщини, йдеться на партійному сайті.

  Лідер «Батьківщини» переконана, що забезпечення українців житлом можливо завдяки трьом основним крокам.

  Насамперед, треба скасувати непосильний для родин перший внесок (25-30% вартості житла), створити, як у розвиненому світі, страхові фонди, що страхують іпотечний кредит на ці 25 -30%.  По-друге, треба запровадити довгострокове іпотечне кредитування під купівлю житла на 15 і більше років. Адже зараз українські родини не можуть за 3-5 років віддати вартість квартири зі своїх доходів.

  «Треба перейти на іпотечне кредитування на 15 років і більше. Це політика НБУ і її треба ухвалити законом, щоб родини самі могли визначити, за скільки років зможуть повернути гроші, щоб цей внесок не руйнував щомісяця фінанси родини», – пояснила голова партії «Батьківщина».

  Також Тимошенко переконана, що потрібно знизити вартість кредиту: не 20% річних по кредиту, як є в Україні зараз, а 3-4%.

  До вашої уваги:  
  • Детальніше про президентські вибори читайте тут
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ