Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко обіцяє наступного тижня підписати зміни до Конституції щодо ЄС і НАТО

  • Розсилка
  <p>&nbsp;Петро Порошенко ініціював зміни до Конституції України, що закріплюють незворотність стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО.</p> - Порошенко обіцяє наступного тижня підписати зміни до Конституції щодо ЄС і НАТО

   Петро Порошенко ініціював зміни до Конституції України, що закріплюють незворотність стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО.

  Президент сподівається, що підписання змін до Конституції відбудеться публічно у стінах парламенту

  Президент Петро Порошенко пообіцяв наступного тижня підписати закон про зміни щодо стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в ЄС та НАТО. Про це він заявив під час виступу на 15-й щорічній інвестиційній конференції, організованій Dragon Capital у Києві.

  «Зміни до Конституції, що були проголосовані минулого тижня і що надають сили Основного Закону нашій європейській і євроатлантичній інтеграції... Верховна Рада вже підтримала ініціативу президента і наступного тижня я (ці — ред.) зміни до Конституції підпишу», - сказав Порошенко.  Президент висловив сподівання, що підписання змін до Конституції відбудеться публічно в стінах парламенту.

  Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)», ініційований Президентом. Цим документом вносяться зміни до Конституції України, якими закріплюється незворотність стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ