Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Інформація про зловживання в Бурштинському енергоострові недостовірна, – ДТЕК

  • Розсилка
  Інформація про зловживання в Бурштинському енергоострові недостовірна, – ДТЕК

  ДТЕК вимагає від НКРЕКУ оприлюднити моніторинг ринку

  Інформація НКРЕКУ про зловживання в Бурштинському енергоострові недостовірна, ДТЕК наполягає на об’єктивному розслідуванні із залученням європейських експертів.

  Про це йдеться в заяві компанії.

  «11 жовтня, на сайті НКРЕКУ була опублікована інформація про нібито порушення конкуренції компанією ДТЕК Західенерго. Компанія ДТЕК вважає озвучені Регулятором звинувачення безпідставними. Компанія діє виключно в рамках закону», – йдеться в заяві.

  ДТЕК вимагає від НКРЕКУ оприлюднити на сайті Регулятора моніторинг ринку, на який вони посилаються. А також залучити до оцінки ситуації в Бурштинському енергоострові незалежних європейських експертів.

  «Ми готові до діалогу з усіма зацікавленими сторонами. Також ми вітаємо звернення до словацького регулятору. Вважаємо за необхідне для НКРЕКУ також звернутися до румунського і угорського регуляторів для об’єктивної оцінки поведінки всіх учасників аукціонів на доступ до міждержавного перетину в Бурштинському острові», – підкреслили в компанії.

  Нагадаємо, компанія ДТЕК розпочала співпрацю з національною енергетичною компанією Хорватії HEP d.d. в рамках якого планує почати поставки електроенергії до кінця поточного року. Відповідний меморандум був підписаний 10 жовтня 2019 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ