Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Метінвест» підтримав «олімпіаду робітничих професій» в Україні

  • Розсилка
  «Метінвест» підтримав «олімпіаду робітничих професій» в Україні
  Фото: Facebook «Метінвест»

  WorldSkills Ukraine це найбільші в світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів та працівників від 18 до 24 років

  Група «Метінвест» виступила генеральним партнером Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2018, який проходив в Києві 27-29 листопада на арт-заводі «Платформа».

  Про це повідомляє прес-служба «Метінвесту».

  Організаторами WorldSkills Ukraine є Міністерство освіти і науки України та Федерація роботодавців України. «Метінвест» підтримує конкурс третій рік поспіль - з моменту, коли Україна приєдналася до WorldSkills International.

  Це найбільші в світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів та працівників від 18 до 24 років. В цьому році в конкурсі взяли участь 190 осіб з усіх регіонів України, а на його майданчику побувало понад 1000 відвідувачів.

  «Я вдячна всім роботодавцям, які прийшли на цей майданчик. Нарешті з'являється правильна тенденція, коли приватні компанії, які шукають робочі кадри, починають інвестувати в привабливість цих професій. Більшість вакансій на ринку праці, які добре оплачуються, це якраз робочі кадри. Багатьох роботодавців до співпраці в освітній сфері привела потреба в дефіцитних професіях. Вони розуміють, що потрібно брати шефство над кадрами, поки вони вчаться, і потім запрошувати їх на роботу. До речі, в бюджеті наступного року ми передбачили часткове фінансування від нас, щоб організаційні зусилля Міністерства освіти і науки та управлінь освіти могли бути підтримані з бюджетних коштів», - зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

  «Україну роблять успішні люди, які мріють і діють. Сьогодні на конкурсі я побачив таких людей. Я побачив організаторів - Міністерство освіти, Федерацію роботодавців України та генерального партнера «Метінвест», ініціатора вступу України в WorldSkills. Молоді люди надихають своїм бажанням довести, що вони найкращі у своїй професії. Люди, які вірять, ведуть за собою. Саме завдяки цьому конкурсу і цим молодим людям, організаторам і партнерам є можливість зробити нашу країну такою, яка економічно розвивається і конкурентною», - заявив глава Ради Федерації роботодавців Дмитро Олійник.

  За словами в. о. директора з персоналу та соціальної політики групи «Метінвест» Олександра Пімкіна, компанія вирішила підтримати конкурс, тому що подібні майданчики - це чудова можливість познайомитися роботодавцям, здобувачам і навчальним закладам.

  «Підприємства «Метінвесту» пропонують найпривабливіші умови для молодих фахівців: це і оплата праці, і можливості розвитку. Ми створюємо такі інструменти, які дозволяють випускнику спеціального навчального закладу за два роки побудувати кар'єру - з робітника перетворитися в майстри, з інженера - в начальника відділу, цеху або ділянки», - зазначив Пімкін.

  Джерело: uaprom.info

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ