рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  МВФ і Світовий банк закликають G20 відкласти стягнення боргів із найбідніших країн

  • Розсилка
  Світовий банк і МВФ закликали країни G20 визначити перелік країн, які мають несприятливу боргову ситуацію і надати пропозиції щодо пом'якшення боргового навантаження - МВФ і Світовий банк закликають G20 відкласти стягнення боргів із найбідніших країн
  Світовий банк і МВФ закликали країни G20 визначити перелік країн, які мають несприятливу боргову ситуацію і надати пропозиції щодо пом'якшення боргового навантаження

  На думку представників організацій, це допоможе вирішити негайні проблеми ліквідності таких країн, спричинені спалахом коронавірусу.

  Світовий банк і Міжнародний валютний фонд закликали країни Великої двадцятки (G20) призупинити стягнення боргів з найбідніших країн світу. Про це йдеться у спільній заяві організацій.

  «Спалах коронавірусу, ймовірно, може мати серйозні економічні і соціальні наслідки для найбідніших країн, де проживає чверть населення світу і дві третини населення світу, які живуть в умовах крайньої бідності… Світовий банк та Міжнародний валютний фонд (МВФ) закликають призупинити стягнення боргів з таких країн відповідно до двосторонніх кредитних угод», - наголошується у заяві.

  На думку представників організацій, це допоможе вирішити негайні проблеми ліквідності таких країн, спричинені спалахом коронавірусу. Також це дасть час для оцінки впливу кризи та потреб у фінансуванні для кожної країни.

  Крім того, Світовий банк і МВФ закликали країни G20 визначити перелік країн, які мають несприятливу боргову ситуацію і надати пропозиції щодо пом'якшення боргового навантаження.

  Світовий банк та МВФ вірять, що наразі вкрай важливо забезпечити допомогу країнам, що розвиваються, та надати потужний сигнал фінансовим ринкам.

  Нанадаємо, світу напророкували найсильніший економічний спад і втрату робочих місць.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ