рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Закарпатті з початку року онлайн-платежі за газ зросли майже на 40%

  • Розсилка
  На Закарпатті з початку року онлайн-платежі за газ зросли майже на 40%

  За допомогою онлайн-платежів у жовтні були сплачені рахунки за газ на 2 млн грн

  З початку року майже 32 тисячі платежів за газ клієнти «Закарпатгаз Збуту» провели за допомогою онлайн-сервісів. Це майже на 40% більше у порівнянні з січнем-жовтнем минулого року. 

  «Тенденція до зростання популярності онлайн-оплат зберігається. Наприклад, за жовтень їх на 1000 більше, аніж за вересень. І це легко пояснити, адже це зручно: споживачу не треба йти у відділення банку чи до терміналу й витрачати свій час. Сучасний світ вимагає швидкості та простоти рішень. Тож, враховуємо потреби клієнтів», — зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

  За допомогою онлайн-платежів у жовтні були сплачені рахунки за газ на 2 млн грн. Одним із найпопулярніших та зручних сервісів є «Особистий кабінет» на сайті 104.ua.

  «Ми радимо закарпатцям реєструватися в «Особистому кабінеті» на 104.ua. З його допомогою можна не тільки дізнатися актуальну ціну на природний газ, завантажити рахунок, але й сплатити за газ. Також можна увійти у свій обліковий запис із мобільного додатку 104 Mobile чи 104 Mobile Light, а оплату здійснити за допомогою популярних платіжних сервісів Easy Pay, iPay, Portmone», — пояснила Вікторія Томинець.

  У «Особистому кабінеті», окрім уже зазначеного, можна передати показання лічильника, подивитися історію своїх розрахунків, завантажити рахунок, дізнатися актуальну ціну на газ, звернутися до фахівців газової компанії з питанням. Існують й інші можливості. Наприклад, з 15 жовтня майже 1800 закарпатців, які взяли участь в акції «Моя енергонезалежність», мають можливість управляти газовим запасом саме через «Особистий кабінет».

  Станом на сьогодні в «Особистому кабінеті» зареєстровано майже 82 000 аккаунтів, що становить 31% від усієї кількості споживачів газу в Закарпатті.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ