рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Німеччина готова інвестувати 1 млрд євро у розвиток водневої економіки

  нова енергія
  • Розсилка
  Дмитро Олійник вважає, що реалізація проектів у сфері водневої економіки дозволить експортувати до Німеччини «зелений» водень, розвивати економіку та створювати робочі місця - Німеччина готова інвестувати 1 млрд євро у розвиток водневої економіки
  Дмитро Олійник вважає, що реалізація проектів у сфері водневої економіки дозволить експортувати до Німеччини «зелений» водень, розвивати економіку та створювати робочі місця

  У Києві розпочався дводенний українсько-німецький бізнес-діалог з розвитку водневої економіки

  Голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник повідомив, що Німеччина готова найближчим часом інвестувати 1 млрд євро у розвиток української водневої економіки.

  Про це Олійник сказав «Главкому» під час дводенного українсько-німецького бізнес-діалогу з розвитку водневої економіки, що розпочався сьогодні, 5 лютого, у Києві.

  «В Україні, на жаль, зелена енергетика, не вбудована в загальнодержавну систему. Тарифи в кінцевому результаті занадто великі і це є тягарем для держави. В Німеччині уряд розуміє, що майбутнє за водневою економікою, що базується на використанні відновлюваних джерел енергії. Реалізація спільних проектів у сфері водневої економіки дозволить експортувати до Німеччини «зелений» водень, розвивати економіку, створювати робочі місця, модернізувати газотранспортну систему», - сказав Олійник.  До відома, воднева енергетика — це напрям вироблення та споживання енергії, що базується на використанні водню. Водень може бути використаний, як паливо для будь-яких транспортних засобів, а також для задоволення енергетичних потреб будівель. Водень виробляється в процесі електролізу води, викидів діоксиду вуглецю немає зовсім. «Зелений водень» виробляється з використанням відновлюваних джерел енергії, що мають великий потенціал для розвитку на території України.

  Читайте також:
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ