Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Скасування роумінгу між ЄС та Україною має стати наступним кроком у рамках «Східного партнерства» — МЗС

  • Розсилка
  Скасування роумінгу між ЄС та Україною має стати наступним кроком у рамках «Східного партнерства» — МЗС

  За даними МЗС, Україна вже «досягла багатьох успіхів» у рамках СхП

  Одним зі шляхів розвитку «Східного партнерства» має стати скасування роумінгу між ЄС та країнами партнерства. Про це заступник глави МЗС України Василь Бондар заявив під час XI Форуму Європа-Україна у Польщі

  «Ми вже досягли багатьох успіхів у рамках «Східного партнерства». Тому, на нашу думку, подальший розвиток цього проекту має базуватися на проектах, що безпосередньо впливають на життя наших громадян. Зокрема, це може бути скасування роумінгу між ЄС та країнами СхП, а також збільшення освітніх програм для молоді», - сказав дипломат.

  Разом із тим Боднар нагадує, що для України, Грузії та Молдови – країн, які вже підписали Угоду про асоціацію із ЄС, - «Східне партнерство» не має стати завершенням їхнiх прагнень.

  «Ми потребуємо подальших перспектив нашої євроінтеграції, саме тому ми й говоримо про необхідність «Східного партнерства плюс», - зазначив він.

  Зазначимо, що ініціатива «Східне партнерство» передбачає участь 6 країн Східної Європи — України, Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану.

  Нагадаємо, 12 вересня минулого року в Європейському парламенті запропонували скасувати плату за роумінг у мобільному зв’язку поміж Європейським союзом і Україною, Молдовою та Грузією.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ