Чому зривається призначення керівника Антикорупційної прокуратури? Нардеп Гончаренко озвучив версію

Чому зривається призначення керівника Антикорупційної прокуратури? Нардеп Гончаренко озвучив версію

«Зеленський більше боїться Коломойського, ніж Байдена»

Конкурс з призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зривається через страх президента Володимира Зеленського перед олігархом Ігорем Коломойський, який не зацікавлений в незалежній антикорупційній прокуратурі через справу Приватбанку. Про це заявив народний депутат Олексій Гончаренко в ефірі «Свободи Слова Савіка Шустера».

«Зеленський більше боїться Коломойського, ніж Байдена і ніж українське суспільство і тому прокурор САП не призначається», – заявив Гончаренко.

За словами ексгенпрокурора Руслана Рябошапки, призначення незалежного голови САП дозволить відновити розслідування справи розкрадання коштів Приватбанку, де потенційним підозрюваним є олігарх. «У президента є мабуть інші ризики, які для нього значно більші, ніж просто обманути президента найпотужнішої країни в світі. Про цей ризик я теж говорив публічно.

Власне справа «Приватбанку» є тим сигналом, чому не призначається головний антикорупційний прокурор. Ті хто можуть бути покарані за розкрадання грошей вкладників Приватбанку, вони впливають на нашого президента і тому президента всіляким способом робить все, щоб не було призначено антикорупційного прокурора», – заявив Рябошапка в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера».

Нагадаємо, восени 2021 року за результатами переговорів президентів України та США, Україна взяла на себе зобов’язання завершити конкурс на голову САП до кінця 2021 року. Однак станом на 5 лютого конкурс незавершений, а засідання конкурсної комісії постійно зриваються.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: