Де кияни та гості столиці можуть освіжитися. Адреси рамок-розпилювачів води

  Комунальники встановило у столиці 17 рамок-розпилювачів води
  За прогнозами синоптиків, у столиці спостерігатиметься спекотна погода. КО «Київзеленбуд» стало ініціатором проекту «охолоджувальна рамка». Фахівці комунальних підприємств з утримання зелених насаджень змонтували та встановили 17 рамок. На «охолодження» за 6 годин витрачається 1 куб. м води на 1 рамку.
  • 11 Серпня, 15:28
  • Розсилка

  Комунальники встановило у столиці 17 рамок-розпилювачів води

  За прогнозами синоптиків, у столиці спостерігатиметься спекотна погода. КО «Київзеленбуд» стало ініціатором проекту «охолоджувальна рамка». Фахівці комунальних підприємств з утримання зелених насаджень змонтували та встановили 17 рамок. На «охолодження» за 6 годин витрачається 1 куб. м води на 1 рамку. Матеріалом для них стала деревина, отримана від сухостійних і аварійних дерев після санітарної обрізки. Також до конструкції прикріплено 10 форсунок-розпилювачів.

  «Ми намагаємось створити комфорт у парках та скверах. Постійно удосконалюємо і знаходимо нові методи та інструменти покращення міського зеленого простору. Киянам дуже сподобалась така ідея в парку «Перемога», в якому встановили конструкцію минулого тижня. Сподіваємося, що такі конструкції допоможуть киянам та гостям столиці легше переносити спеку», – підкреслив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний, повідомляє «Главком».

  Отже, рамки-розпилювачі встановлено:

  Крім цього, фахівці КО «Київзеленбуд» продовжують встановлювати арт‑об’єкти, що привносять естетику в міський простір. Зокрема, за півроку встановлено 47 інсталяцій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ