рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Київські автостанції пішли з молотка за 230 млн грн

  • Розсилка
  У власності «Київпассервіс» знаходиться, зокрема, центральний автовокзал у Києві - Київські автостанції пішли з молотка за 230 млн грн
  У власності «Київпассервіс» знаходиться, зокрема, центральний автовокзал у Києві

  Відбувся аукціон з продажу «Київпассервіс»

  Сьогодні, 4 березня, відбувся аукціон з продажу «Київпассервіс» — одного з найбільших підприємств з надання послуг перевізникам та пасажирам. Компанії належить низка автостанцій у Києві та області.

  Як повідомляє пресслужба Фонду державного майна, об’єкт буде передано новому власнику за 230,897 млн грн.

  Переможцем торгів стала фірма «Бастіон-груп», що належить бізнесмену Володимиру Івчуну.

  У аукціоні взяли участь 3 учасники.

  На продаж був виставлений державний пакет акцій компанії у розмірі 99,99%. Номінальна вартість пакета акцій стартувала з 195,9 млн гривень. 

  Ціна продажу зросла на 18%.

  Нагадаємо, що взяти участь у попередньому аукціоні з продажу «Київпассервіс» (серпень 2019 року) не було жодного охочого.

  Раніше повідомлялося, що Фонд державного майна виставив на продаж компанію «Київпассервіс», якій належать ряд автостанцій у Києві та Київській області.

  Згідно з умовами продажу, переможець буде зобов'язаний зберегти основне призначення автостанцій протягом 5 років в Києві і 15 років в області. Крім цього протягом півроку новий власник зобов'язаний погасити заборгованість компанії перед державним бюджетом і невиплачені зарплати працівникам. Також протягом 6 місяців власник не має права звільняти співробітників.

  Зазначимо, у власності «Київпассервіс» знаходяться автостанції «Дачна», «Дарниця», «Поділ», «Полісся», «Південна» і центральний автовокзал у Києві, і ще 18 автостанцій та вокзалів в Київській області.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ