На Борщагівці закрили тролейбусний маршрут №11

  У зв᾽язку з ремонтом Кільцевої дороги 11 серпня тимчасово закривається рух тролейбусів маршруту № 41
  У п’ятницю, 11 серпня, від початку руху до закінчення робіт закривається рух тролейбусів маршруту № 41 у зв’язку з проведенням капітального ремонту Кільцевої дороги. Як повідомили в КП «Київпастранс», для забезпечення пасажирських перевезень організовано тимчасовий автобусний маршрут
  • 11 Серпня, 11:08
  • Розсилка

  У зв᾽язку з ремонтом Кільцевої дороги 11 серпня тимчасово закривається рух тролейбусів маршруту № 41

  У п’ятницю, 11 серпня, від початку руху до закінчення робіт закривається рух тролейбусів маршруту № 41 у зв’язку з проведенням капітального ремонту Кільцевої дороги.

  Як повідомили в КП «Київпастранс», для забезпечення пасажирських перевезень організовано тимчасовий автобусний маршрут № 41ТР «Вул. Тулузи – ст. м. «Святошин» за маршрутом: вул. Тулузи – б-р Ромена Роллана – вул. Якуба Коласа – вул. Героїв Космосу – вул. Жмеринська – вул. Святошинська – ст. м. «Святошин».

  Пасажири тимчасового автобусного  маршруту №41ТР мають право проїзду  за проїзними квитками, придбаними для проїзду в тролейбусі.

  З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» в розділі «Пасажирам – Маршрути та розклад руху».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ