На Київщині збудують найбільший у Європі завод з виробництва скла

На Київщині збудують найбільший у Європі завод з виробництва скла
Завод вироблятиме скло флоат-методом

Величезний завод американці будуватимуть «під ключ»

Наступного року у Київській області розпочнеться будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу, в який буде інвестовано понад 300 млн євро.

Про це у виступі на форумі про перспективи українсько-арабського співробітництва заявив президент групи компаній «Агромата» Олександр Моляка.

«Інвестиція, яка буде заходити у 2019 році в Україну, - це будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва скла флоат-методом потужністю 600 тонн на добу. Це величезний завод, який американці будуватимуть «під ключ». У 2019 році починаємо будувати. Інвестиції - понад 300 млн євро», - сказав Моляка.

Він поінформував, що є керівником проекту, а споруджуватиметься завод у Київській області .

«Поки що більше нічого не говоритиму, думаю, що через місяць американці оголосять на весь світ, що будують такий завод в Україні», - спрогнозував Моляка.

За його словами, сьогодні в Україні жодний квадратний метр скла не виробляється, воно 100-відсотково імпортується, відповідно, це позначається на собівартості будівництва. Тому було ухвалено рішення побудувати такий завод в Україні.

«Я півтора року працював над цим проектом, все підписано, все йде... Цей завод буде не завтра, він будуватиметься 24 місяці, але все ж таки він у нас буде, і це дуже важливо», - акцентував Моляка.

Він спрогнозував, що спорудження заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу покриє весь наявний дефіцит, дасть поштовх розвитку будівельної галузі і знизить собівартість будівництва.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: