На трирічну програму екологічного благополуччя Києву потрібно 5,5 млрд грн

На трирічну програму екологічного благополуччя Києву потрібно 5,5 млрд грн
В екологічній програмі Києва частина коштів передбачена на благоустрій водних об'єктів

Основну частину коштів залучать із міського бюджету

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект Комплексної цільової програми екологічного благополуччя міста Києва на 2019-2021 роки.

На реалізацію Програми протягом трьох років потрібно 5,56 млрд грн. Більшу частину коштів — 5,1 млрд грн — залучатимуть із міського бюджету, решта 462 млн — кошти інвесторів та підприємств. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Програма націлена на охорону довкілля, раціональне використання водних ресурсів столиці та створення водоохоронних зон. Зокрема передбачена розчистка і благоустрій водних об’єктів, зокрема на територіях парків та скверів. На це протягом трьох років закладено 72,5 млн грн. На утримання території міських пляжів, зон відпочинку та водних об’єктів передбачено понад 218 млн грн. Також у програмі заплановано створення умов безпечного перебування людей біля води. Фінансування даного напрямку становитиме близько 100 млн грн.

Значну увагу буде приділено благоустрою об’єктів зеленого господарства. Йдеться про догляд за територією міських лісів, захист зелених насаджень, реконструкцію і капітальний ремонт парків та скверів, влаштування поливо-зрошувальних систем. На такі заходи протягом трьох років планують виділити близько 4,3 млрд грн. Також програмою передбачено визначення меж парків та скверів, їхнє збереження та захист від можливої забудови, або нецільового використання земельних ділянок.

Серед пріоритетних завдань – придбання контейнерів та іншого обладнання для транспортування та тимчасового зберігання небезпечних відходів. На ці заходи передбачено на 3 роки – 3 млн грн. Ще 5 млн грн спрямують на ліквідацію ртутного забруднення і поліпшення екологічного стану на території підприємства та прилеглих територіях ВАТ «Радикал».

Цільову програму екологічного благополуччя столиці на 2019-2021 роки підтримали 69 депутатів Київради.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: