Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Обрано компанію, яка побудує метро на Виноградар

  • Розсилка
  <span>Перша черга будівництва метро на Виноградар передбачає будівництво двох станцій &ndash; &laquo;Мостицька&raquo; і &laquo;Проспект Правди&raquo;</span> - Обрано компанію, яка побудує метро на Виноградар
  Перша черга будівництва метро на Виноградар передбачає будівництво двох станцій – «Мостицька» і «Проспект Правди»

  Найнижчу ціну за виконання робіт запропонувало ПАТ «Київметробуд»

  У системі публічних закупівель Prozorro завершено аукціон на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. Про це повідомила прес-служба КП «Київський метрополітен». 

  Найнижчу ціну за виконання робіт запропонувало ПАТ «Київметробуд».

  «У системі публічних закупівель Prozorro завершено аукціон на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі (дільниця від станції «Сирець» до станції «Проспект Правди» з двома станціями («Мостицька» та «Проспект Правди») та дільницею вилочного відгалуження в бік станції «Виноградар» (І черга будівництва)», - йдеться в повідомленні.

  «Київметробуд» запропонував ціну на 12,214 млн гривень нижче очікуваної вартості.

  Відповідно до законодавства розпочато процедуру акцепту.


  12_44

  Нагадаємо, що КП «Київський метрополітен» 5 вересня довелося скасовувати раніше оголошений тендер з будівництва метро на Виноградар через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. На тендер прийшли три компанії: ТОВ «Будівельна Компанія «Адамант» (Мукачеве), ПАТ «Київметробуд» і ПрАТ «Інтербудтонель» (Київ). Однак замовник допустив до самого аукціону лише дві столичні фірми. При цьому, у процесі вивчення документації учасників було виявлено певні невідповідності у «Київметробуду», що потягнуло за собою відміну тендера.

  Повторний тендер оголосили у вересні 2018 року. 

  Як повідомлялося, на повторно оголошені торги подалися три учасники.

  2 листопада КП «Київський метрополітен» 2 листопада не допустило ПрАТ «Спеціалізоване будівельно-монтажне управління «Тунельбуд» до тендеру щодо будівництва лінії метро від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар очікуваною вартістю 5,99 млрд грн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ