Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Спроба №2: на другий тендер з будівництва метро на Виноградар подалися три компанії

  • Розсилка
  <p>Перша черга будівництва метро на Виноградар передбачає будівництво двох станцій &ndash; &laquo;Мостицька&raquo; і &laquo;Проспект Правди&raquo;</p> - Спроба №2: на другий тендер з будівництва метро на Виноградар подалися три компанії

  Перша черга будівництва метро на Виноградар передбачає будівництво двох станцій – «Мостицька» і «Проспект Правди»

  Заявлена вартість закупівлі становить становить майже 6 млрд грн

  Вдруге до участі у тендері ProZorro щодо продовження ділянки зеленої лінії Київського метрополітену на Виноградар подалися три компанії: ПрАТ «Інтербудмонтаж» (Київ), «Київметробуд» (Київ), ПрАТ «Тунельбуд» (Харків).

  Заявлена вартість закупівлі становить 5 993 482 614 грн із можливістю зниження ціни кроком у 0,5%  (29,9 млн грн).

  Початок аукціону відбудеться 16 листопада цього року.

  Нагадаємо, що КП «Київський метрополітен» 5 вересня довелося скасовувати раніше оголошений тендер з будівництва метро на Виноградар через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. На тендер прийшли три компанії: ТОВ «Будівельна Компанія «Адамант» (Мукачеве), ПАТ «Київметробуд» і ПрАТ «Інтербудтонель» (Київ). Однак замовник допустив до самого аукціону лише дві столичні фірми. При цьому, у процесі вивчення документації учасників було виявлено певні невідповідності у «Київметробуду», що потягнуло за собою відміну тендера.

  Повторний тендер оголосили у вересні 2018 року. Перша черга передбачає будівництво двох станцій – «Мостицька» і «Проспект Правди».

  Джерело: Хмарочос

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ