Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Оголошено конкурс на посаду ректора київського медуніверситету

  • Розсилка
  Оголошено конкурс на посаду ректора київського медуніверситету

  Вибори ректора пройдуть 19 вересня

  Міністерство охорони здоров'я оголосило конкурс на посаду ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

  Прийом документів триватиме два місяці.

  Вибори ректора пройдуть 19 вересня.

  «Шукаємо керівника університету, що готовий впроваджувати якісні зміни в українську вищу медичну освіту. Важливо, щоб кандидати мали громадянство України, вчене звання та науковий ступінь, понад 10 років стажу науково-педагогічної діяльності й вільно володіли державною мовою», – повідомляє МОЗ.

  Як повідомлялося раніше, МОЗ звільнить Катерину Амосову з посади ректора НМУ ім.О.О.Богомольця 16 квітня ц.р.  Як заявили у міністерстві, відомство «достроково розірвало контракт з ректором НМУ Катериною Амосовою».

  У відомстві також розповіли, що рішення про звільнення Амосовї прийнято «на підставі рекомендацій комісії та низки листів Державної аудиторської служби, Державної фінансової інспекції, Державної Казначейської служби щодо невиконання НМУ вимог контролюючих органів», зокрема, «станом на березень 2018 року залишилися невиконаними 12 пунктів вимог ДФІ, за результатами виявлених ревізією порушень».

  20 лютого Міністерство охорони здоров'я відсторонило від виконання обов'язків ректора медуніверситету Богомольця Катерину Амосову.

  Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

  26 лютого, студенти та трудовий колектив Національного медичного університету імені Богомольця оголосили про безстроковий страйк вишу. А на наступний день поновили навчання.

  Зазначимо, що МОЗ спростувало інформацію про невиплату зарплат у медуніверситеті ім.Богомольця.

  Також у Міносвіти обурилися безстроковим страйком в медуніверситеті. Згодом Амосова прокоментувала своє відсторонення з посади ректора медуніверситету.

  27 лютого охоронці медичного університету імені Богомольця у місті Києві жорстоко побили журналіста та активіста Олега Яценка під час виконання ним службових обов’язків. 

  28 лютого в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун повідомила, що їй надходять погрози через ситуацію, яка склалася навколо медичного університету імені Богомольця та відсторонення від посади ректора Катерину Амосову. 

  2 березня Відсторонену ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову суд відновив на посаді.

  3 березня Міністерство охорони здоров’я заявило, що оскаржуватиме рішення суду про поновлення Катерини Амосової на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця.

  Читайте також: 

  Амосова проти Супрун. Хто стоїть за колапсом у найбільшому медичному вузі країни

   У бій йде «медична мафія»? Хто стоїть за атакою на Супрун

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ