рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сьогодні у Києві стартувало підписання декларацій із лікарями

  • Розсилка
  Сьогодні у Києві стартувало підписання декларацій із лікарями

  Наразі у Києві працюють 1370 лікарів, з якими можна укласти декларацію

  Медичні працівники столичних закладів охорони здоров’я готові до підписання декларацій. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час підписання декларації зі своїм сімейним лікарем, якого він попередньо обрав у рамках початку національної кампанії з вибору лікаря.

  «Наразі у Києві працюють 1370 лікарів, з якими можна укласти декларацію. Кожен киянин може зробити це, попередньо записавшись до лікаря через електронну систему запису або прийти на прийом без запису», – повідомив Поворозник, якого цитує прес-служба КМДА.

  Він зазначив, що терапевт може підписати декларації з 2000 пацієнтів, сімейний лікар із 1800, а педіатр – із 900 маленькими пацієнтами.

  «Рішення про вибір лікаря повинне бути виваженим. Окрім кваліфікації та професійності лікаря, раджу зважати і на фактор територіальної доступності», – наголосив Поворозник.

  Важливо зазначити, що для підписання декларації з лікарем необхідно мати із собою паспорт, ІПН (індивідуальний податковий номер) та мобільний телефон (за наявності).

  Раніше у МОЗ детально роз'яснили процедуру укладання декларації з лікарем

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ