Сьогодні в центрі Києва буде обмежено рух транспорту (список вулиць)

  20 травня, в столиці обмежать рух транспорту за маршрутом велопараду
  В столиці відбудеться «Велодень» – суспільна акція велосипедистів, яка проходить у форматі параду центральними вулицями міста.  На час проведення спортивно-масового заходу планується обмеження руху транспорту за маршрутами велопараду. Зокрема, з 10:00 до 12:30 рух автомобілів буде обмежено за наступними маршрутами:
  • 20 Травня, 06:38
  • Розсилка
  Хрещатик
  Хрещатик

  20 травня, в столиці обмежать рух транспорту за маршрутом велопараду

  В столиці відбудеться «Велодень» – суспільна акція велосипедистів, яка проходить у форматі параду центральними вулицями міста.  На час проведення спортивно-масового заходу планується обмеження руху транспорту за маршрутами велопараду.

  Зокрема, з 10:00 до 12:30 рух автомобілів буде обмежено за наступними маршрутами:

  • вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – вул. І. Франка – вул. В. Липинського – заїзд на велотрек;
  • Софійська  площа – вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – вул. Хрещатик – Європейська площа – Володимирський узвіз – Боричів узвіз – вул. Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вул. Набережно-Рибальська – Московський міст – вул. Труханівська – парк Дружби народів.

  Ініціатором проведення «Велодня» виступила громадська організація «Всеукраїнський Велодень Київ». Захід відбудеться за підтримки КМДА. Сотні любителів велоспорту зберуться разом на Софійській площі, аби об 11:30 стартувати за маршрутом велопараду.

  Нагадаємо, що 20 травня на велолюбителів чекає ще одне свято – о 20:00 за участю керівництва міста відбудеться урочисте відкриття оновленого велотреку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ