У Дарницькому районі облаштують перший у місті фітнес-парк

  Ще один парк буде у Святошинському районі
  У житловому масиві Позняки Дарницького району на земельній ділянці в межах захисної смуги озера Лебедине в мікрорайоні № 6-А облаштують перший у Києві фітнес-парк із зонами відпочинку. Відповідне рішення ухвалила сьогодні, 20 квітня 2017 року, Київрада. Також буде розширено межі парку відпочинку на вулиці Феодори Пушиної у Святошинському
  • 21 Квiтня, 06:56
  • Розсилка

  Ще один парк буде у Святошинському районі

  У житловому масиві Позняки Дарницького району на земельній ділянці в межах захисної смуги озера Лебедине в мікрорайоні № 6-А облаштують перший у Києві фітнес-парк із зонами відпочинку. Відповідне рішення ухвалила сьогодні, 20 квітня 2017 року, Київрада.

  Також буде розширено межі парку відпочинку на вулиці Феодори Пушиної у Святошинському районі, до складу якого депутати включили земельну ділянку на проспекті Перемоги, 140.

  Окрім того, статус скверу надано земельним ділянкам ще в трьох районах Києва:

  • біля будинків №№ 2, 4, 6-6А, 8 на вул. Амвросія Бучми в Дніпровському районі;
  • поряд із житловим будинком на вул. Тарасівській, 23/25 у Голосіївському районі;
  • у пров. Ковальському, 2 та на вул. Смоленській, 17 у Солом’янському районі.

  Київрада також підтримала результати громадських слухань і ухвалила рішення присвоїти скверу в Солом᾽янському районі ім᾽я загиблого українського патріота, командира взводу окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» Мирослава Мисли.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ