рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У столичних маршрутках теж підвищують ціни

  • Розсилка
  <em><span>У деяких </span></em><em><span lang="UK">маршрутках </span></em><em><span>вартість проїзду зросте на 1-2 гривні вже найближчої суботи</span></em> - У столичних маршрутках теж підвищують ціни
  У деяких маршрутках вартість проїзду зросте на 1-2 гривні вже найближчої суботи
  Фото: Ольга Мулько

  Кияни збираються протестувати через подорожчання комунального та приватного транспорту

  З 14 липня у Києві відбудеться підвищення тарифів на проїзд в комунальному громадському транспорті, а про подорожчання вже заговорили і приватні перевізники.  Вже точно відомо, що разом з комунальним транспортом в Києві подорожчає і приватний. Наприклад, в маршрутках №442 і №442-д з суботи піднімуть ціну – з 5 до 7 грн. 

  «По-перше, потрібно закуповувати нові комфортні машини, не нижче стандарту Євро-5. Крім того, якщо міський транспорт буде по 8 гривень, а наш по 5 гривень – у нас буде такий наплив, що нам за три дні всі автобуси поламають. Якщо в комунальному транспорті подорожчання не буде, ми теж залишимо колишні тарифи. Наскільки я знаю, в цілому по місту в приватних маршрутках проїзд також підвищиться до 8 гривень, щоб зрівняти ціну з комунальним», – говорить директор «Політехавто-Б» Микола Бацан.

  Інші перевізники теж не заперечують майбутнього підвищення.

  «Можна було б демпінгувати, але робити цього ніхто не буде. Оскільки для підвищення тарифів в приватних маршрутках теж є всі підстави», – сказали в одній з компаній, пише «Сегодня».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ