Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У столиці з’явиться система туристичної навігації

  • Розсилка
  Інформаційні стенди містять вказівники до найпопулярніших серед туристів місць відвідування - У столиці з’явиться система туристичної навігації
  Інформаційні стенди містять вказівники до найпопулярніших серед туристів місць відвідування

  На вулицях Києва буде встановлено 178 інформаційних стендів і 45 покажчиків напрямку руху

  У всіх десяти районах Києва облаштують 223 носії туристичної інформації. Розпорядженням КМДА затверджено їхній адресний перелік. Про це повідомив начальник Управління з питань реклами та промоцій Антон Тараненко.

  «Усього буде встановлено 178 інформаційних стендів (пілонів) і 45 покажчиків напрямку руху. Перші нові навігаційні пілони ми розпочали встановлювати у центрі міста разом із Агентами змін ще восени минулого року. Тож тепер ми продовжимо створення міської системи туристичної навігації для орієнтування гостей та самих киян, популяризації об’єктів дестинації, збільшення відвідувань культурно-мистецьких закладів тощо», – розповів Тараненко.

  За його інформацією, інформаційні стенди містять вказівники до найпопулярніших серед туристів місць відвідування, карти навколишніх кварталів і навіть трохи цікавої інформації українською й англійською мовами. Забезпечити встановлення носіїв туристичної інформації доручено Управлінню туризму та промоцій і комунальному підприємству «Київський міський туристично-інформаційний центр».

  «Ми переконані, що така навігація додасть зручності та комунікації туриста з містом, допоможе знайти найкращі туристичні локації та відповісти на найчастіші запитання», – зауважив Тараненко.

  Як повідомлялося, столична влада очікує, що українську столицю уже в 2019 році відвідають 5 мільйонів туристів (як внутрішніх, так й іноземних). Туристична галузь приносить у річний бюджет Києва більше 200 мільйонів гривень.

  Із 2019 року у Києві зміниться туристичний збір і принцип його оплати.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ