Вперше у Київ приїде гурт Die Antwoord

  Південноафриканський музичний хіп-хоп гурт має вперше виступити в столиці
  Як повідомляє концертне агентство «Мельница», гурт виступить у нічному клубі Stereo Plaza. Квитки надійдуть у продаж 19 лютого. Die Antwoord – гурт створений у Кейптауні в 2008 році. До складу входять троє учасників — Ninja, Yo-Landi Vi$$er та DJ Hi-Tek. Дебютний альбом «$O$» вийшов у 2009 році. Виконавці
  • 15 Лютого, 08:02
  • Розсилка
  Die Antwoord
  фото: open.spotify.com
  Die Antwoord

  Південноафриканський музичний хіп-хоп гурт має вперше виступити в столиці

  Як повідомляє концертне агентство «Мельница», гурт виступить у нічному клубі Stereo Plaza. Квитки надійдуть у продаж 19 лютого.

  Die Antwoord – гурт створений у Кейптауні в 2008 році. До складу входять троє учасників — Ninja, Yo-Landi Vi$$er та DJ Hi-Tek. Дебютний альбом «$O$» вийшов у 2009 році. Виконавці стали відомі завдяки кліпу на пісню Enter The Ninja.

  Дискографія гурту налічує три альбоми: «$O$», «Ten$Ion» (2012), «Donker Mag» (2014). Учасники групи називають свій жанр виконання – zef (розмовний південноафриканський вираз, який можна перекласти як «звичайний, байдужий»).

  «Тобі насправді байдуже те, що про тебе думають інші, ти висловлюєшся від себе в музиці», – розповідає про стиль Анрі Дю Туа (Yo-Landi Vi$$er).

  В минулому році Die Antwoord анонсував свій новий альбом «The Book of Zef».

  Джерело: Хмарочос

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ