Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  З весни столичні ЦНАПи працюватимуть довше

  • Розсилка
  З весни столичні ЦНАПи працюватимуть довше

  Центри надання адміністративних послуг розширять час прийому з понеділка до четверга і в суботу

  З 1 березня 2019 року столичні Центри надання адміністративних послуг працюватимуть у суботу до 18:00. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник під час розширеного засідання Колегії КМДА.

  «У столиці робочий день більшості підприємств та установ закінчується о 18:00. Кияни ж звертаються за адміністративними послугами здебільшого в суботу та після завершення свого робочого дня в будні дні. Тож перед нами стоїть завдання задовольнити киян у повній мірі усіма адмінпослугами, що надаються у ЦНАПах міста», – зазначив він.

  За його словами, кваліфікований аналіз кількості звернень та штатної чисельності адміністраторів дозволяє керівникові ЦНАПу розробити графік роботи адміністраторів відповідно до потоку відвідувачів.

  «Тож врахувавши цих два показники, в усіх центрах надання адміністративних послуг необхідно забезпечити роботу з понеділка до четверга до 20:00. Окрім того, необхідно розширити час прийому у суботу до 18:00», – зазначив Поворозник.

  Він окремо додав, що у ЦНАПах продовжать роботу над розширенням спектру послуг, підвищенням комфортності, спрощенням процедури надання адміністративних послуг.

  «Особливу увагу плануємо приділити наданню комплексних адміністративних послуг за різними життєвими ситуаціями», – підкреслив Поворозник.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ