Поліція посилить заходи безпеки у Києві під час проведення «Маршу рівності»

  Непроїзними будуть вулиці, що межують із парком Шевченка
  Завтра, 18 червня, столична поліція посилить заходи безпеки у центрі Києві під час проведення «Маршу рівності». Частково або цілком непроїзними будуть вулиці, що межують із парком Шевченка - Володимирська, Льва Толстого, Велика Васильківська та бульвар Тараса Шевченка. Не курсуватиме навіть громадський транспорт. У зоні проведення
  • 17 Червня, 23:13
  • Розсилка

  Непроїзними будуть вулиці, що межують із парком Шевченка

  Завтра, 18 червня, столична поліція посилить заходи безпеки у центрі Києві під час проведення «Маршу рівності».

  Частково або цілком непроїзними будуть вулиці, що межують із парком Шевченка - Володимирська, Льва Толстого, Велика Васильківська та бульвар Тараса Шевченка.

  Не курсуватиме навіть громадський транспорт. У зоні проведення маршу діятиме пропускний контроль, перевірятимуть документи і, за потреби, особисті речі.

  Нагадаємо, раніше «Главком» повідомляв, в суботу ввечері невідомі зламали сайт ЛГБТ-руху та розмістили погрози учасникам Маршу рівності.

  До слова, в Києві відбудеться Марш рівності. Хода пройде в неділю, 18 червня. Старт призначено на 10:00. Учасники зберуться перед входом в Будинок вчителя на вул. Володимирській. Збір розпочнеться о 9:00, після 10:00 на територію більше не будуть пускати людей. Попередньо, учасники пройдуть по вул. Володимирській та Льва Толстого до станції метро «Льва Толстого». Очікується, що участь у марші візьмуть до 5 тис. осіб.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ