Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Працівники столичного моргу оголосили страйк

  • Розсилка
  Працівники столичного моргу оголосили страйк

  У моргу на вулиці Оранжерейній припинили проводити розтини і видавати тіла загиблих до відновлення опалення.

  Працівники одного зі столичних моргів влаштували страйк, бо більше не можуть витримувати холод.

  На вулиці Оранжерейній ще з літа немає гарячої води та досі не увімкнули опалення. Керівництво скаржиться, що захворіла уже третина персоналу, і люди повстали проти таких умов.

  У моргу припинили проводити розтини і видавати тіла загиблих до відновлення опалення. Батареї в залі, де мають працювати патологоанатоми, холодні, попри початок опалювального сезону.

  У приміщенні, яке морг винаймає в сусідньої медичної Академії післядипломної освіти, теж холодно. Коридорами прогулюються студенти і викладачі в куртках і шубах, і тільки проректор сидить у себе в кабінеті в костюмі.

  Трактор аварійної бригади «Київенерго» розкопав яму за 200 метрів від будівлі Академії і виявив, що з труби теплоносія витікає струмок. За словами робітників, заварювати чи затикати немає сенсу, адже потрібна нова труба. Водночас коли її привезуть, а в морзі, відповідно, з’явиться опалення - питання філософське.  Тим часом від страйку страждають також і прості українці, які не можуть отримати ні тіла, ні довідки про смерть рідних та близьких, тож змушені переносити час поховання. 

  Джерело: ТСН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ