EX.ua хоче продати домен за $1 млн і запустити закритий файлообмінник

  Особисті архіви з файлообмінника можна викачувати до 31 грудня
  На головній сторінці популярного файлообмінника EX.uaзранку висить оголошення про продаж домена за $1 млн. «Щоб закінчити будь-які спекуляції навколо EX.ua про можливе «закордонне» майбутнє ресурсу, повідомляємо: найдорожчий домен уанету продається. Ціна домену EX.ua – 1 млн доларів США. 100% виручених коштів буде витрачено
  • 1 Грудня, 2016, 12:39
  • Розсилка
  Еx.ua закривається
  Еx.ua закривається

  Особисті архіви з файлообмінника можна викачувати до 31 грудня

  На головній сторінці популярного файлообмінника EX.uaзранку висить оголошення про продаж домена за $1 млн. «Щоб закінчити будь-які спекуляції навколо EX.ua про можливе «закордонне» майбутнє ресурсу, повідомляємо: найдорожчий домен уанету продається. Ціна домену EX.ua – 1 млн доларів США. 100% виручених коштів буде витрачено на термінові і невідкладні дитячі операції», – свідчить повідомлення на головній сторінці ресурсу.

  Адміністрація ресурсу уточнила, що не збирається запускатися під новим доменом. Водночас на сайті зараз розміщено оголошення про те, що популярна можливість анонімного обміну файлами продовжить працювати. «Над новим рішенням ведеться робота. Це буде окрема платформа з безліччю додаткових функцій і поліпшеними можливостями продуктивності», – йдеться у повідомленні адміністрації.

  Також творці EX.ua планують до кінця грудня запустити нове файлосховище. «Прохання і цікавість користувачів почуто. Розглядається можливість запуску закритого файлового сховища. Про новий проект і його назву буде оголошено 21.12.16», – повідомляє адміністрація.

  Особисті архіви з файлообмінника можна викачувати до 31 грудня. Пошту на домені EX.ua збираються запустити на новому домені з 1 січня 2017 року.

  Нагадаємо, зо два тижні тому кіберполіція закрила онлайн-ресурс FS.to. За кілька днів після цього про закриття оголосив популярний файлообмінник EX.ua. Адміністрація раніше попередила користувачів про те, що свої файли потрібно встигнути викачати до 1 грудня 2016 року, оскільки саме з цієї дати публічний доступ до сайту обмежать.

  Читайте також матеріал «Главкома»: «Адвокат EX.ua Артем Афян: Онлайн-кінотеатри, закриті в Україні, можуть втекти у «ДНР» і «ЛНР»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ