рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Глава Мюнхенської конференції потрапив в «чистилище» сайту «Миротворець»

  • Розсилка
  <span><span>Голова постійної Мюнхенської конференції з безпеки&nbsp;Вольфганг Ішингер підписав скандальний мирний план для Донбасу</span></span> - Глава Мюнхенської конференції потрапив в «чистилище» сайту «Миротворець»
  Голова постійної Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер підписав скандальний мирний план для Донбасу

  Автори ресурсу звинувачують Ішингера в замаху на суверенітет і територіальну цілісність України, участі в пропагандистських заходах РФ та маніпулюванні суспільно значущою інформацією

  Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер потрапив в базу сайту «Миротворець» за підписання плану з мирного врегулювання на Донбасі.

  Автори ресурсу звинувачують Ішингера в «замаху на суверенітет і територіальну цілісність України», «участі в пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України» та «маніпулюванні суспільно значущою інформацією».

  Зазначається, що документ 12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону «по суті, ставить за мету відновлення співпраці Заходу з Росією без деокупацію Криму і без виконання вимог України щодо Донбасу».

  «Він пропонує, зокрема, поступове зняття санкцій з Росії, зближення  РФ з Євросоюзом. Також планом передбачено запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який врахує погляди сусідів України, включаючи Росію», - йдеться на сайті «Миротворця».

  Як повідомлялося, три європейські неурядові організації, включаючи авторитетну Мюнхенську безпекову конференцію, у співпраці з Російською радою міжнародних справ, оприлюднили документ за назвою «12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону».

  Цей документ, по суті, має на меті відновлення співпраці Заходу з Росією без деокупації Криму та без виконання вимог України щодо Донбасу. Він пропонує, зокрема, поступове зняття санкцій з Росії, зближення між РФ із Євросоюзом. Також планом пропонується запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який врахує погляд сусідів України, включаючи Росію.

  Того ж дня із сайту Мюнхенської конференції зник скандальний план щодо України.

  Втім, 15 лютого на сайт Мюнхенської конференції повернули скандальний «мирний план» для України.

   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ