Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Голоси українців у Австралії порахували: 72 за Порошенка, 26 - за Зеленського

  • Розсилка
  <div class="ImageDescription-caption">Українці голосують на виборах у Канберрі, 21 квітня 2019 року</div>
<div class="ImageDescription-creator"></div> - Голоси українців у Австралії порахували: 72 за Порошенка, 26 - за Зеленського
  Українці голосують на виборах у Канберрі, 21 квітня 2019 року
  Фото: Посольство Австралії в Україні

  У голосуванні в Австралії цього разу взяли участь 99 осіб

  На виборчій дільниці в Австралії, де вже завершилося голосування у другому турі виборів президента України, порахували голоси.

  За даними посольства України в Австралії, загалом участь у виборах взяли 99 осіб: Петра Порошенка підтримали 72 виборця, Володимира Зеленського – 26. Один бюлетень визнано недійсним.  Явка у другому турі виявилися нижчою, ніж у першому, тоді проголосували 125 осіб (7,2%), перше місце посів Порошенко.

  «Дякуємо усім, хто прийшов, приїхав чи прилетів до Канберри сьогодні, щоб взяти участь у голосуванні. Дякуємо Дільничній виборчій комісії за злагоджену і професійну роботу», - йдеться у повідомленні посольства.

  Зазначимо, що у Сполучених Штатах голосування у другому турі виборів президента України лише нещодавно розпочалося.

  Українці сьогодні дуже активно голосують за кордоном.  У Берліні станом на 13:00 проголосували майже 900 українців, що на 50% більше, ніж у першому турі. Значно вища явка також зафіксована у Білорусі.

  Нагадаємо, у Варшаві ще до відкриття дільниці вишукувалася черга з виборців. Станом на зараз черга розтяглася на понад 200 метрів, в ній стоїть приблизно 600 осіб. Для того, щоб проголосувати, необхідно чекати приблизно 1,5 години.

  Загалом у закордонному виборчому окрузі ЦВК сформувала 101 дільничну комісію. Українці голосують у 72 країнах світу.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ