Литва готова збільшити свою участь в ОБСЄ на Донбасі

  Порошенко обговорив з Грібаускайте збільшення участі Литви в місії ОБСЄ
  Литва може збільшити свою присутність у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ на Донбасі. [READ_MORE] Про це заявив президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з президентом Литви Далею Грібаускайте. Глава України розповів, що обговорив з Грібаускайте збільшення участі Литви в місії ОБСЄ. «Ми високо цінуємо
  • 8 Грудня, 2017, 12:55
  • Розсилка
  <span>Петро Порошенко і Даля&nbsp;Грібаускайтє</span>
  Петро Порошенко і Даля Грібаускайтє

  Порошенко обговорив з Грібаускайте збільшення участі Литви в місії ОБСЄ

  Литва може збільшити свою присутність у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ на Донбасі.  Про це заявив президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з президентом Литви Далею Грібаускайте.

  Глава України розповів, що обговорив з Грібаускайте збільшення участі Литви в місії ОБСЄ.

  «Ми високо цінуємо зусилля Литви щодо участі у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ. Ми сьогодні обговорили можливість навіть збільшення чисельності, збільшення участі Литви і в цьому надзвичайно важливому проекті щодо надання об’єктивної інформації про ситуацію, яка відбувається під час окупації Росії, російської агресії проти нашої держави», - зазначив Порошенко.

  Як відомо, сьогодні Петро Порошенко з робочим візитом перебуває у Литві. Зранку Порошенко і Грібаускайте провели зустріч віч-на-віч.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Литва хоче передати Україні зброю на майже 2 млн євро.

  Джерело: Еспресо ТВ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ