Навчання «Захід-2017» мають на меті спровокувати НАТО - міноборони Британії

  Перед нами постає дедалі агресивніша Росія, заявив міністр оборони Великої Британії
  Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон заявив, що майбутні масштабні спільні військові навчання Росії і Білорусі «Захід-2017» мають на меті спровокувати союз НАТО і випробувати його обороноздатність. Про це повідомляє «Радіо Свобода». «Росія випробовує нас за кожної можливості. Перед нами постає дедалі
  • 11 Вересня, 06:13
  • Розсилка
  Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон
  Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон

  Перед нами постає дедалі агресивніша Росія, заявив міністр оборони Великої Британії

  Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон заявив, що майбутні масштабні спільні військові навчання Росії і Білорусі «Захід-2017» мають на меті спровокувати союз НАТО і випробувати його обороноздатність.

  Про це повідомляє «Радіо Свобода».

  «Росія випробовує нас за кожної можливості. Перед нами постає дедалі агресивніша Росія, і ми маємо давати собі з цим раду. Тому союз НАТО має бути сильним», - сказав міністр.

  За словами міністра, у навчаннях «Захід-2017» візьме участь «понад 100 тисяч російських і білоруських військових… на кордонах НАТО».

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ цього ж дня знову закликав Росію до повної відкритості в інформуванні про навчання. Він нагадав, що Росія має звичку занижувати чисельність військ, що беруть участь у навчаннях, і використовувати «дірки» в міжнародних домовленостях, щоб уникати міжнародного спостереження.

  «Главком» повідомляв, що 8 вересня Білорусь не впустила в країну шістьох депутатів Сейму Литви. Політики мали взяти участь у дискусії, головним акцентом якої повинні були стати спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».

  МЗС Литви нагадало Росії, що анексія Криму теж починалася з військових навчань.

  Зазначимо, що у Мінську сотні людей протестували проти військових навчань«Захід-2017».

  Нагадаємо, 7 вересня генерали РФ та НАТО обговорили військові навчання «Захід-2017».

  Як відомо, навчання «Захід-2017» будуть проходити на території Білорусі з 14 по 20 вересня. 

  Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг піддав критиці Москву за те, що вона не була відкритою з приводу майбутніх навчань «Захід-2017».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ