Положинський подарував музеєві батькову колекцію старожитностей (фото)
![Положинський подарував музеєві батькову колекцію старожитностей (фото)](/img/article/7678/65_main-v1625754495.jpg)
Артефакти збагатять колекцію музею
Музикант, уродженець Луцька Олександр Положинський передав до Волинського краєзнавчого музею колекцію свого батька. Про це пише Волинський краєзнавчий музей на своїй сторінці.
Артефакти Євген Положинський збирав у 1990-х рр.
– Вони зберігатимуться у музеї і збагатять регіональну колекцію пам’яток культури, – розповіли музейники.
Серед переданих речей – цікаві етнографічні пам’ятки (коловоротки, гребінки, рублі, постоли, ночви, коромисла, ярмо, горщики та глечики), речі побуту мешканців Луцька міжвоєнного періоду (стільці польського виробника) та 1950–1960-х рр. (радіоприймачі, валіза).
Нагадаємо, раніше колишній соліст гурту «Тартак» Олександр Положинський повідомив, що йому пропонують взяти участь у виборах міського голови Луцька, але він поки не розглядає таку можливість.
Також відомий музикант відмовився від ордена, яким його нагородив Зеленський.
Коментарі — 0